RSS

Mary Alice Monroe “Knygų klubas“

12 Sau

Knygos aprašymas:

Evos gyvenimas mirus vyrui apsiverčia aukštyn kojomis. Anė, keturiasdešimt trejų metų advokatė, ryžtasi pradėti kūdikį, tik viskas ne taip lengva, kaip atrodo. Vyro išduota Dorisė susimąsto, ar nevertėtų iš esmės keisti savo gyvenimo. Gabrielę, tobulą žmoną ir motiną, vis sunkiau slegia įsipareigojimų našta. Gal jau laikas ir pačiai paprašyti pagalbos? Vienatvės gniaužtai vis tvirčiau spaudžia dailininkės Midžės širdį.
„Knygų klubo“ susitikimai šioms moterims – ne tik proga pasikalbėti apie knygas, bet ir pasidalyti viltimis, išlieti nuoskaudas, išsakyti lūkesčius, sulaukti patarimo. Jos pajėgia pakilti virš kasdienybės ir atranda jėgų įveikti sunkumus. O svarbiausia, „Knygų klubas“ visoms dovanoja nepaprastą dovaną – draugystę.

Aš manau…

, kad gyvenime tikrai verta turėti tikrų draugių ir draugų, bet jų reikia ne milijono, o daugiausia dviejų-trijų. Knyga priverčia susimąstyti apie draugystę, ištikimybę ir šeimą. Daugelyje knygos vietų šių trijų vertybių pamatai kaip reikiant susvyruoja, bet palengva viskas grįžta į savo vietas.

Knyga įdomi, bet ne tokia kurią aš atsiminsiu po kelių metų ir nerekomenduosiu jos skaityti kitiems nebent žinosiu kad tas žmogus mėgsta truputį sunkesnius romanus.

Įvertinimas: 8/10

Puslapių skaičius:  480 psl

Išleido: Svajonių knygos

Knyga: Iš bibliotekos

Perskaityta per…: Tris dienas

Reklama
 
 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: