RSS

Deeanne Gist “Širdies nerimas“

22 Sau

Knygos aprašymas:

XIX ir XX amžių sandūroje gyvenanti Esė Sprekelmejer – viena tų moterų, kurias įsikibusias vyrui į parankę pamatyti tikiesi mažiausiai. Būdama nepriklausomo ir tiesaus būdo, ji atrodo aikštinga ir nepasiekiama.

Tačiau vieną dieną Esės tėvas – naftą išgaunančios įmonės savininkas – priima į darbą Tonį Morganą. Tonis, naftos magnato sūnus, tėvo paliktas be palikimo, trokšta pats nusipelnyti gerą vardą ir savo pastangomis užgyventi turtus. Ir mažiausiai nori pamilti šią užsispyrusią šviesiaplaukę darbdavio dukterį.

Bet širdžiai neįsakysi… Esė stulbina, trikdo, priešgyniauja. Ir jis nebežino, ar jai mergintis, ar netekus kantrybės viską mesti. Santykius ir įvykių eigą dar labiau komplikuoja paslaptys, kurių turi abu, ir kurias akylai vienas nuo kito slepia…

Tai toks gyvenimas… Vien nerimas širdy…

 

Ši „Christy“ apdovanojimo laimėtoja nenuvilia… Regint, kaip plieskiasi aistros, peržengiamos ribos, atidengiamos paslaptys, skaitytojams užgniauš kvapą.

Romantic Times

 

Esės kelionė – jaudinanti, smagi ir stebėtinai netipiška. Mielas istorijas mėgstančių skaitytojų širdis šildys šios jaunos moters tikėjimas ir atkaklus ryžtas.

Library Journal

Aš manau…

kad po kelių savaičių jau būsiu pamiršus apie šią knygą, nes ji jokio gilesnio įspūdžio nepaliko. Paprastas romanas, ramiam vakaro praleidimui, nieko nesitikint iš šios knygos.

Įvertinimas: 5/10

Puslapių skaičius:  344 psl

Išleido: Alma littera

Knyga: Iš bibliotekos

Perskaityta per…: pora dienų

 

Reklama
 
 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: