RSS

Nora Roberts “Prigimtinė teisė“

05 Vas

Knygos aprašymas:


Kali Danbruk trijų mėnesių atostogos pakyrėjo iki gyvo kaulo: nusibodo rašyti straipsnius žurnalams ir skaityti paskaitas. Archeologo darbas, pasak jos, turįs būti kitoks – kasinėti, matuoti, kepti saulėje, mirkti lietuje, skęsti purve ir savo kūnu šerti vabzdžius. Todėl atsiradus pirmai progai, mokslininkė su džiaugsmu iškeliavo į naują archeologinių tyrinėjimų vietą, kurioje aptikta stulbinančių radinių. Tas nuostabus gamtos kampelis intrigavo dar ir tuo, kad vietiniai jį laikė prakeikta vieta. Ir tikrai, vos tik kasinėtojai iškėlė pirmuosius radinius, ėmė dėtis nepaprasti dalykai… Visų pirma į Kali Danbruk duris pasibeldė nepažįstama moteris ir su ašaromis akyse tikino esanti jos motina. Po kiek laiko paslaptingomis aplinkybėmis kasinėjimo teritorijoje pasipylė žmogžudystės…

 

Aš manau…

Tikėjausi mažiau iš šios knygos, o gavau daugiau. Patiko. Toks tikrai neblogas detektyvinis romanas, su nedaug meilių seilių, maniau kad jų bus tikrai daugiau. Reiks dar ką nors šios autorės paskaityt, pažiūrėsiu ar ir kitos knygos nenuvils manęs.

 

Įvertinimas: 8/10

Puslapių skaičius:  408 psl

Išleido: Jotema

Knyga: Audio knyga

Perskaityta per…: nenusakoma laiko tarpą, nes tai buvo audio knyga ir klausiau tada kai turėjau laiko. Diktorė buvo tikrai gera, tik aš mėgstu turėti savo skaitymo tempą tai buvo gan sunku prisitaikyti prie diktorės, iš pradžių. Manau, dar kada imsiu paklausyti, kokią nors knygą.

Reklama
 
 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: