RSS

Tom Martin “Piramidė“

10 Vas

knygos aprašymas:

Peru nužudomas senųjų kultūrų paveldą tyrinėjęs profesorius Kentas. Tačiau jo žudikai savo galutinio tikslo nepasiekia: vokas su paslaptingais žemėlapiais, kuriuose pavaizduoti žemynai priešistoriniais laikais, atsiduria profesoriaus mokinės Katerinos Donovan ir jos draugo Džeimso Ruterfordo, jaunų Oksfordo universiteto mokslininkų, rankose. Kuo gi šie žemėlapiai tokie svarbūs ir net pavojingi, kad dėl jų žudomi žmonės? Katerina su Džeimsu bandys įminti šią mįslę, nors dėl to jiems teks apkeliauti pusę pasaulio, nuolat persekiojamiems slaptos galingos Korporacijos smogikų.

Ar pasaulio istorija iš tiesų buvo tokia, kaip dėstoma vadovėliuose? Ar prieš Didįjį tvaną egzistavo civilizacija, pranokusi mūsiškę tiek gamtosaugine sąmone, tiek technologine pažanga? O gal tolimieji žmonių protėviai paliko mums savo patirties ženklų? \“Piramidės\“ herojai tokių ženklų randa išties nemažai, ir kaip tik dėl jų užverda žūtbūtinė kova.

 

Aš manau…

Patinka man Egiptas labai, tai kai pamačiau šią knygą iš karto ją čiupau, galvojau patiks labai. Deja suklydau. Nuo pat knygos pradžios pasinerta į gilius tyrinėjimus, nors knygos žanras romanas, tačiau ji mažai į jį panaši. Visa knyga perpinta mokslu ir keletu nuotykių/įvykių. Užkliuvo man, kad: Pagrindinė veikėja aprašyta kaip silpna ir tokia nemiela(bent man), o vyrukas tai daug rimtesnis ir ne toks silpnas. žodžiu nusivyliau šia knyga..

Įvertinimas: 5/10

Puslapių skaičius: 302psl

Išleido: Jotema,2008

Knyga: Iš bibliotekos

Perskaityta per…: kokias 6valandas

 

 

Reklama
 
4 Komentaras

Publikavo 2011-02-10 2011

 

4 atsakymai į “Tom Martin “Piramidė“

 1. as

  2011-04-03 at 18:52

  man labai patiko knyga noreciau dar kokia apie tirinejimus perskaityt

   
 2. mykolas

  2011-05-13 at 12:12

  ka nusivylei…!!!! durna gal? Atsiprasau, kad taip izuliai, bet man tai labai labai patiko tokie faktai kad sokiruoja, labai idomu… OHO

   
  • Alvyda

   2012-04-15 at 23:31

   Pritariu…. as LABAI stipriai domiuosi egiptu ir galiu pasakyti kad taip pat pamacius pavadinima sita knyga iskart ciupau (is bibliotekos) bet knyga labai pattiko, be to tikrai leidzia pamastyti nors apie egipta beveik nieko nebuvo parasyta :)*

    
 3. Nijole

  2012-10-25 at 9:47

  LABAI patiko,ieskau nusipirkti,bet deja niekur nerandu.Skaityciau dar karta 😉

   

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: