RSS

Nora Roberts “Tylos slėnis“

11 Vas

Knygos aprašymas:


Šešetas deivės Morganos išrinktųjų persikelia į mokslininkės Moiros ir gebančiojo keisti pavidalą Larkino tėvynę, kur jų laukia didžioji kova už pasaulių gyvybę. Žuvus motinai, Moira paveldi Pažadėtosios žemės karūną ir valdovės titulą. Gležnus jaunosios karalienės pečius užgula sunki pareigos ir atsakomybės našta: jai tenka sutelkti savo krašto kariuomenę ir nugalėti tamsos valdovę Lilitą. Tokiam tikslui pasiekti vien ryžtingo nusiteikimo neužtenka: švelnumu, pagarba, aistra ir meile karalienė Moira pažadina paslaptingojo Kiano jausmus ir tuo lemtingai sustiprina Morganos kovotojų branduolį.

 

Aš manau…

lengva, miela knyga. Trilogijos trečioji dalis, kaip tik tinkanti pradėti savaitgalį. Patinka man Nora Roberts, kai noriu atsipalaiduoti, o ne gilintis į kažką ir daug mąstyti. Padėjo atsipalaiduoti po sunkios mokslų savaitės. O kalbant apie knygą tai ji man patiko, yra joje visko ir kovų ir kalbų ir meilės. Rekomenduoju šią knygą norintiems atsipalaiduoti ir mielai bei jaukiai praleisti laiką su knyga ir tarkim puodeliu arbatos.

 

Įvertinimas: 9/10

Puslapių skaičius: 304psl

Išleido: Jotema,2008

Knyga: Iš bibliotekos

Perskaityta per…: vakarą. Kaip tik šiandien buvau bibliotekoj ir pasiėmiau keletą knygų, tai va vieną jau ir įveikiau :}

 

Reklama
 
 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: