RSS

Tess Gerritsen “Nusidėjėlė“

20 Lie

Knygos aprašymas:

Ankstyvą žvarbų gruodžio rytą, drengiant tirštai šlapdribai, teismo medicinos ekspertė Mora Ailz vyksta į nusikaltimo vietą moterų vienuolyne. Akivaizdu, kad žmogus, uždaro vienuolyno koplyčioje nužudęs jaunutę vienuolę ir sunkiai sužalojęs pagyvenusią – tikras pamišėlis: kam užkliuvo taikios, nuo pasaulio atsiskyrusios seserys?

Bylos tyrimui patekus į aklavietę, detektyvų dėmesys nukrypsta į vyresnę vienuolę, kurios gyvybę stengiasi išgelbėti medikai. Jei pavyktų ją išplėšti iš mirties nagų, ji taptų pagrindine dar vieno, kur kas baisesnio, nusikaltimo liudytoja.

Aš manau…

Vieną kartą paėmus į rankas kokį nors Gerritsen detektyvą, norėsis ir kitų (mano subjektyvi nuomonė). Man taip ir yra, negaliu ramiai praeiti pro nei vieną jos knygą, nes po “Chirurgo“ vis lyginu, kuri bus geriausia (kol kas jo niekas neaplenkė). Šią knygą netyčia užtikau mūsų miestelio bibliotekoje (džiugu, kad ten vis daugiau naujų knygų atveža) ir čiupau iš karto skaityti. Įveikiau kaip visada labai greitai, nes negaliu padėti tokios knygos į šalį kol visos neperskaitysiu. Patiko, nesiginčiju, bet man trūko kažko, nes negalėjau pasakyti, kad knyga nuostabi. Patiko istorija, jos narpliojimas, netikėti įvykiai ir t.t. Laukiu kitų Gerritsen knygų.

  • Vertinimas: 9/10
  • Puslapių skaičius: 304psl
  • Išleido: Jotema, 2011m
  • Knyga: Iš bibliotekos
  • Perskaityta: 2011.07.12
  • Originalus pavadinimas: The sinner
Reklama
 
 

Žymos: , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: