RSS

Jodi Picoult “Nykstantys pavidalai“

04 Rgp

Aprašymas: 

Delija Hopkins gyvena ramiai ir laimingai. Užaugusi su našliu tėvu, dabar pati turi dukterį, gražuolį sužadėtinį ir pėdsekę kalę, kurios padedama ieško dingusių žmonių. Tačiau vieną dieną į jos namų duris pasibeldžia policininkas ir atskleidžia paslaptį, kuri apverčia aukštyn kojomis jos įprastą gyvenimą. Vestuvėms besiruošiančią Deliją staiga užgriūva praeities įvykiai, apie kuriuos ji nieko nežinojo.

Apstulbusi ir visiškai sumišusi, Delija stengiasi išsiaiškinti tiesą, nors taip elgdamasi kelia pavojų ir savo, ir žmonių, kuriuos myli, gyvenimams.

Kas nutinka sužinojus, kad nesi tas, kas manei esąs? Kai žmonės, kuriuos mylėjai ir kuriais pasitikėjai, staiga pasikeičia tiesiog tavo akyse? Kai išsipildęs slapčiausias troškimas sugriauna tavo įprastą pasaulį ir išmuša pagrindą iš po kojų?

Aš manau…

Tai trečioji mano perskaityta šios autorės knyga, tematika ji labai skiriasi nuo pirmų dviejų. Joje nerašoma apie sunkias ligas, mirtį ir panašius dalykus. Tačiau ši knyga man labai patiko, nors buvo tikrai sunku rasti laiko ją skaityti. Knygoje paliečiamos skaudžios temos, su kuriomis galime susidurti kiekvienas, todėl ši knyga tikrai vertė susimastyti, o ne tik perbėgti akimis puslapius. Perskaičius “Nykstančius pavidalus“ bibliotekoje rezervavau daug Jodi Picoult knygų, nes kilo noras perskaityti visas jos išleistas knygas.

  • Vertinimas: 9/10
  • Puslapių skaičius: 488psl
  • Išleido: Alma littera, 2010m
  • Knyga: Nuosava
  • Perskaityta: 2011.08.04
  • Originalus pavadinimas: Vanishing acts
Reklama
 
 

Žymos: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: