RSS

Eleonora Saracino “Johnny Depp“

14 Sau

 Aprašymas:

Kaip skandalingiausias Holivudo atskalūnas tapo garsiausia pasaulyje kino žvaigžde
„Tikrai neturėjau minčių tapti aktoriumi. Buvau muzikantas, bet tai, ką dariau, davė neblogus pinigus. Kito būdo tiek uždirbti tikrai nebuvo. Aš turiu omeny, legaliai…“
Sukilėliu ir atskalūnu laikomas  Džonis Depas dar ne taip seniai troško nusikratyti „gražuoliuko“ titulo ir turėjo labai stengtis, kad pasirodytų tarptautinei scenai kaip talentą turintis aktorius. Nepaisydamas žiniasklaidos klijuojamos sekso simbolio etiketės, jis rinkosi nevienalypių, sudėtingų personažų vaidmenis,  dirbo su režisieriais, galinčiais prakalbinti kančią, vienatvę ir išskirtinumą. Tai yra vienas nedaugelio aktorių, neapsėstas savo paties įvaizdžio, todėl nejaučia baimės pasirodyti nepatrauklus. Randuotas „Edvardo Žirkliarankio“ herojaus veidas, plikas Raulis Djukas filme „Baimė ir neapykanta Las Vegase“, plastikinis Vonka „Šokolado fabrike“ ir šiurpą keliantis Svynis Todas yra tie kraštutiniai vaidmenys, kuriems aktorius „paaukojo“ savo išvaizdą norėdamas, užuot paprasčiausiai suvaidinęs, į juos įsigyventi. Džonis Depas, dirbdamas su garsiais režisieriais, anot jo paties, niekad nesiliovė „įrodinėti“ savo gabumų. Po ilgos virtinės vaidmenų, kuriuos pasirinkti patarė širdis, keturiasdešimtmetis Depas pasiekė pasaulinę šlovę nusifilmavęs „Karibų piratų“ sagoje, atgaivinusioje žanrą, kuriam po Duglaso Feirbankso eros buvo vienbalsiai pranašautas žlugimas. Tačiau jo suvaidintas Džekas Sperau, aktoriaus pavadintas „XVIII amžiaus roko žvaigžde“, tapo nuotykių ir komedijos kupina legenda bei tobulu postmodernaus pirato įsikūnijimu.

Aš manau…

Niekada nebūčiau galėjus pagalvoti, kad mane taip įtrauks ir sužavės vieno žmogaus biografija. Ir dar tokio kuris atrodo nieko reikšmingo nėra nuveikęs savo gyvenime, apart to kad sukūrė dešimtis išradingų, nuotaikingų, įtaigių ir visokių kitokių puikių vaidmenų kine.

Ši knyga tikrai informatyvi. Išpradžių buvau nusiteikusi skeptiškai jos atžvilgiu, bet kai pradėjau skaityti supratau, kad ji man patinka, sužinojau daug įdomių dalykų apie vieną iš labiausiai pasaulyje vertinamų aktorių- Johnny Depp.

Įdomu buvo skaityti apie visus jo vaidmeninis, kaip jis stengėsi į juos įsijausti, kaip jis bandė būti geriausiu. Nors niekada nebuvau didelė jo gerbėja, tačiau dabar manau kad vertėtų kai kuriuos jo filmus pažiūrėti.

Šią knygą laimėjau Forum Cinemas konkurse, dėkui Jiems už tai :}

 

  • Vertinimas: 10/10
  • Puslapių skaičius: 208psl
  • Išleido: Obuolys/UAB Media Incognito, 2011m
  • Knyga: nuosava
  • Perskaityta: 2012.01.12
  • Originalus pavadinimas: JOHNNY DEPP
Reklama
 
 

Žymos: , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: