RSS

Michael Grant “Alkis“

04 Vas


Aprašymas:

„Alkis“ – tai jau antroji Michael Grant ciklo Išnykę knyga!

Nuo dienos, kada išnyko visi, vyresni nei 14 metų, gyventojai, o likusieji vaikai pasiliko įkalinti Zonoje, praėjo trys mėnesiai.

Į miestelį atsėlina badas, tačiau visus kamuojantis alkis nepriverčia ieškoti išeities. Vis daugiau vaikų įgyja antgamtiškų galių, ir tai galutinai supriešina mutantus ir normalus. Kiekvienas gyvena kovodamas už save.

Negana to, miestelyje dingsta elektra. O kalnuose pabunda ten besislepianti paslaptingoji Tamsybė. Ji irgi alkana, tik jos alkis kitoks…

Aš manau:

Antroji ciklo „Išnykę“ dalis. Autorius stebėtinai gerai sugebėjo išlaikyti mane susidomėjusią šia knyga. Joje kaip ir nieko netrūko, na nebent didesnio lašelio laimės, bet buvo užtektinai įtampos ir laukimo, dėl kurių knygos nesinori padėti į šalį.

Vaikai yra vaikai, nors kai kurie jau truputį vyresni, bet skaitant neatrodo, kad jie masto racionaliai, aišku tokioje situacijoje, kai dingsta visi suaugusieji daug kas pamestų galvą, bet šioje knygos dalyje vaikus pradeda kamuoti alkis ir daugelio daiktų stygius, bet jie patys ir nesistengia nieko padaryti, kad gautų tai ko jiems trūksta, jie tik sėdi žiūri televizorių ar slankioja be tikslo, kankina visus kitus, bet ne save dėl to, kad neturi ko valgyti. Semas kaip vyriausias iš likusiųjų tampa visiems tarsi tėvas, bet jo pečius slegia didelė našta ir jis nesugeba su tuo susidoroti, tada ir prasideda didieji pykčiai.

Norėčiau jau imti į rankas ir trečiąją šio ciklo dalį, tačiau teks palaukti, nes niekur jos dabar negaliu gauti, o pirkti nenoriu.

 Autorius:

Amerikiečių rašytojas Michael Grant – daugelio fantasy knygų, skirtų paaugliams, autorius. Viso jų yra parašęs 150.

Pats rašytojas užaugo kariškių šeimoje, tad didžiąją gyvenimo dalį praleido keliaudamas. Jam teko lankyti net 10 mokyklų penkiose JAV valstijose ir 3 mokyklas Prancūzijoje! Net suaugęs Michael Grant nuolat keliauja, o rašytojo profesiją jis irgi pasirinko iš dalies todėl, kad ji neleidžia stovėti vietoje.  Didžiausia autoriaus svajonė – visus metus praleisti keliaujant po platųjį pasaulį, aplankant kiekvieną kontinentą. Taip taip, net ir Antarktidą!

Šiuo metu Michael Grant gyvena Šiaurės Karolinoje kartu  su savo žmona Katerina, dviem jų vaikais ir didžiuliu būriu gyvūnų.

  • Vertinimas: 9/10
  • Puslapių skaičius: 496psl
  • Išleido: Alma littera, 2011m
  • Knyga: bibliotekos
  • Perskaityta: 2012.02.01
  • Originalus pavadinimas: Hunger/A Gone novel
Reklama
 
 

Žymos: , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: