RSS

Suzanne Collins “Pavojinga meilė“

04 Vas

Aprašymas:

Įsižiebia kibirkštis.

Liepsnos įsisiautėja.

Ir Sostinė trokšta keršto.

Gudrumu Ketnė išplėšia pergalę Mirties žaidynėse. Abu paaukotieji iš 12-os apygardos lieka gyvi ir tampa Žaidynių nugalėtojais. Ketnė jaučiasi beveik laiminga. Pagaliau ji grįžta namo, pas savo šeimą, susitinka su senu medžioklės draugu Geilu. Bet viskas klostosi ne taip, kaip norėtų Ketnė. Geilas laikosi nuo jos atstu, o santykiai su Pitu atšąla. Žmonės šnabždasi apie sukilimą prieš Sostinę. Neramumus, prezidento manymu, sukėlė Ketnė su Pitu.

Pati to nežinodama, Ketnė tampa sukilimo simboliu. Mergina dvejoja: bėgti su artimaisiais ir draugais ar prisidėti prie sukilėlių. Viskas pastatoma ant kortos, kai Ketnė su Pitu leidžiasi į Nugalėtojų turą. Jeigu jiems nepavyks įtikinti prezidento ir Panemo gyventojų savo neblėstančia meile, jų artimieji bus išžudyti.

Antroje „Bado žaidynių“ trilogijos dalyje Suzanne Collins toliau pasakoja Ketnės Everdin istoriją. Merginai tenka patirti dar daugiau išmėginimų. Rašytoja stebina skaitytojus netikėtais siužeto posūkiais.

Aš manau…

Antroji knygos dalis, taip pat kaip ir pirma man patiko (gal netgi truputį mažiau negu pirma).

Šioje trilogijos dalyje istorija vystosi toliau Ketnė ir Pitas vyksta į Nugalėtojų turą, tad skaitytojų vėl laukia įtemptos akimirkos, baisūs ir šiurpūs įvykiai, atviras žiaurumas bei trumpos, bet lauktos palengvėjimo ar džiugesio akimirkos. Taip pat Jūs gausi progą įsigilinti į tarpusavio santykius tarp daugumos veikėjų, meilės trikampis, priešiškumas ar tiesiog draugiškumas…

Antra trilogijos dalis baigiasi taip, kad norisi nieko nelaukiant imti trečiąją dalį į rankas ir pulti skaityti. Dabar suprantu, kodėl ši knyga buvo taip išgirta, nes tikrai įtraukia ir intriguoja.

Autorė:

Suzanne Collins yra amerikiečių autorė, žymi savo „Bado žaidynių“ trilogija.

 • Vertinimas: 9/10
 • Puslapių skaičius: 352psl
 • Išleido: Alma littera, 2010m
 • Knyga: pdf knyga
 • Perskaityta: 2011.12.12
 • Originalus pavadinimas: Catching Fire
Reklama
 
4 Komentaras

Publikavo 2012-02-04 2011

 

Žymos: , , , ,

4 atsakymai į “Suzanne Collins “Pavojinga meilė“

 1. Inga

  2012-02-20 at 18:57

  Labas. Kaip suprantu šią knygą perskaitei per kompiuterį, pdf formatu? Gal galėtum man atsiūsti el.paštu šią knygą ir liepsnojantis įtužis (taip pat mačiau, kad pdf formatu)? Ar bent gal galėtum atsiūsti nuorodą, iš kur parsisiuntei? nes man su šia knyga nesiseka…. Be abejo, žinau, kad tai yra didelis prašymas, kaip išy nepažįstamo žmogaus, tačiau būčiau labai dėkinga….

   
 2. Milda

  2012-04-11 at 14:35

  Labas, gal galėčiau gauti knygą pdf failu, labai gražus aprašymas!

   
 3. Rima

  2012-04-11 at 21:06

  Laba, prisidėsiu ir aš prie prašymo, gal galima būtų gauti “Pavojingą meilę“ pdf failu, nes pačiai tepavyksta rasti įžangą, o perskaityti ją norisi baisingai 🙂 Jeigu labai neapsunkins, lauksiu knygelės email: rimceee@gmail.com

   
 4. Guste

  2016-03-26 at 12:32

  Labas,
  Galgaletum ir man atsiusti sia ir liepsnojantis ituzis pdf formatu knygas i el. pasta? Mano el pastas guste.miskinyte@gmail.com

  Aciu

   

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: