RSS

Torey L. Hayden “Mergaitė vaiduoklis“

08 Geg

Aprašymas…

Kai Tori Heiden pagaliau pralaužė tylos sieną ir įgijo aštuonmetės Džeidės pasitikėjimą, ji nebuvo pasirengusi košmarams, kuriuos jai atskleidė mergaitė.

Ar patyrusio seksualinę prievartą vaiko psichika gali išprovokuoti tokias kraupias haliucinacijas? O gal tai iš tiesų puikiai organizuoti, gebantys nuslėpti bet kokius pėdsakus ir žiauriais metodais vaikais manipuliuojantys ir juos išnaudojantys iškrypėliai?

Nei teisėsaugai, nei psichiatrams iki galo nepavyko nei patvirtinti, nei visiškai paneigti tokių versijų. Bet šiokia tokia pergalė šioje byloje buvo pasiekta.

Aš manau…

 Dar viena pribloškianti šios autorės knyga, kuri ir vėl sugeba atimti žadą iki paskutinio knygos puslapio…Tai istorija apie dar vieną likimo (???) nuskriaustą mergaitę, kuri dar tokia maža, kad nesupranta kokiame pasaulyje ji gyvena.

Skaitau jau antrą Torey knygą ir stebiuosi, kaip ji sugeba papulti į tokias situacijas ir kaip ji padeda tiems vaikams, tiksliau toms dviems mažoms mergaitėms apie kurias ji rašė.

Ši knyga sukrečia iki pat širdies gelmių ir nežinai, nei ką galvoti nei kuo tikėti, nes autorė rašo pakankamai nešališkai, todėl neaišku, ji smerkia ką nors ar pati nežino kaip viskas yra. Džeidytė mažoji knygos veikėja kuri patyrė tiek daug, kiek kiti žmonės nepatiria per visą savo gyvenimą, todėl tie smūgiai gerokai paveikė jos fizinę ir psichinę būklę. Torey buvo tas žmogus-atrama, kuris jai visapusiškai padėjo.

Rekomenduoju perskaityti visiems, nesvarbu Jūs turite vaikų ar neturite, todėl ši knyga pamokanti ir jautri.

Autorė:

Torey  L. Hayden  – gimė 1951 m. gegužės 21 d. Livingstone, Montanos valstijoje, JAV.  Ji yra vaikų psichologė, specialiojo ugdymo mokytoja, universiteto dėstytoja ir rašytoja. Rašo knygas, remiantis savo gyvenimiška patirtimi, įgyta dirbant mokymo ir konsultavimo sferose su  vaikais, turinčiais specialių poreikių. Jos knygų temos susijusios su vaikais, sergančiais autizmu, patyrusiais seksualinę prievartą, turinčiais intelekto sutrikimą.

  • Vertinimas: 10/10
  • Puslapių skaičius: 416psl
  • Išleido: Jotema, 2011m
  • Knyga: Bibliotekos
  • Perskaityta: 2012.04
  • Originalus pavadinimas: Ghost Girl
Reklama
 
 

Žymos: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: