RSS

Cassandra Clare “Kaulų miestas.Mirties įrankiai. 1 knyga“

13 Geg

Aprašymas…

Kaulų miestas – aštrus kaip durklas, nutviekstas žaibo, varomas į priekį jėgos ir meilės

Kai niujorkietė Klarė Frėj išsirengia į „Pragaro“ klubą, ji nė neįtaria tapsianti žmogžudystės liudininke, juolab kad žudikai bus trys paaugliai, pasipuošę keistomis tatuiruotėmis. Taip Klarė pirmą kartą susitinka su prieblandos medžiotojais – kariais, pasiryžusiais išnaikinti Žemėje demonus, sutramdyti vilkatus ir vampyrus.

Tada ji susipažįsta su žaviu auksaplaukiu Džeiku. Nė parai nepraėjus Klarė įtraukiama į Džeiko pasaulį: dingsta jos motina, o pačią Klarę užpuola demonas. Tačiau kodėl demonus turėtų dominti tokia paprasta mergina kaip Klarė? Ir kaip ji staiga ima regėti tai, ko nemato paprasti mirtingieji?

Prieblandos medžiotojams rūpi tai sužinoti.

Juokinga, šiurpu ir sexy 

Aš manau..

Šios knygos nesirinkau pirminiu variantu iš siūlomų knygų sąrašo, tačiau kai pasakė, kad nėra mano norimos knygos akį patraukė ši knyga ir paėmiau ją.

Taip susiklostė, kad knygų skaitymą teko atidėti ir dabar labai gailiuosi, nes jei būčiau žinojus, kaip man patiks ši knyga būčiau ją čiupusi nedvejodama.

Kitaip negu visokia knygose “Kaulų miesto: pradinis skyrius buvo tikrai įdomus ir įtraukiantis. Autorė suprato, kaip “užkabinti” skaitytoją, kad jis norėtų tęsti skaitymą vis toliau. Paprasta mergina Klarė su savo draugu Saimonu užsuka į klubą ir ten ji tampa žmogžudystės liudininke. Kai viskas po truputį aiškėja ji susipažįsta su Izabele, Aleku ir Džeiku, kuris vėliau tampa jos pagrindiniu kompanionu visuose iššūkiuose (nuotykiuose, išgyvenimuose, potūriuose). Kaip ir visose tokio tipo knygose yra pagrindinis blogiukas Valentinas, kuris stengiasi įvesti savo tvarką. Veiksmo netrūko nei viename šios knygos skyriuje ir pagrindiniai herojai Klarė ir Džeikas patyrė įvairių nuotykių. Nebuvo per daug dialogų ar šiaip aprašymų, kuriuos man asmeniškai tikrai nuobodu skaityti. Tikrai nustebino knygos pabaiga, tokių posūkių aš tikrai nesitikėjau, jos buvo verta laukti.

Labai maloniai nustebau, kai pamačiau, kad ši knyga parašyta 2007 metais, tai reiškia, kad autorė nesivaikė „vampyrų ir kitų keistenybių manijos“ ir ši knyga yra originali, kaip ir jos pagrindiniai personažai Prieblandos medžiotojai.

Didžiausias pagyrimas šiai knygai yra tas, kad mano draugas ją perskaitė. Jis per savo 25-erius gyvenimo metus nėra perskaitęs nė vienos knygos savo noru 🙂

 

Autorė:

Autorė gimė amerikiečių šeimoje Irane Teherane. Daug vaikystės ji praleido keliaudama. Ji jau buvo spėjusi pagyventi Prancūzijoje, Anglijoje ir Šveicarijoje iki tol kol jai sukako dešimt metų. Kadangi jos šeima tiek daug keliavo ji susipažino su knygų pasauliu ir pasinėrė į jį. Po koledžo ji kurį laiką padirbėjo žurnaliste, tačiau vėliau pasinėrė į knygų rašymą, taip ir gimė jos knygos „Kaulų miestas“.

 • Vertinimas: 10/10
 • Puslapių skaičius: 528psl
 • Išleido: Alma littera, 2012m
 • Knyga: nuosava
 • Perskaityta: 2012.05.03
 • Originalus pavadinimas: City of Bones. The mortal instruments. Book One.
Reklama
 
2 Komentaras

Publikavo 2012-05-13 2012

 

Žymos: , , , ,

2 atsakymai į “Cassandra Clare “Kaulų miestas.Mirties įrankiai. 1 knyga“

 1. Deimantė

  2012-11-17 at 19:08

  Labai įdomi knyga! verta paskaitytu 🙂

   
 2. V

  2012-12-27 at 11:21

  Kaip noreciau paskaityt!

   

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: