RSS

Nora Roberts “Juodieji kalnai“

29 Geg

Aprašymas: 

Šį kartą New York Times bestselerių autorė Nora Roberts skaitytojus nukelia į atšiaurius tolimuosius Pietų Dakotos Juoduosius kalnus.
Vasarą iš didmiesčio į senelių sodybą vienuolikmetis Kuperis atvyksta ne savo noru, todėl ten jam viskas nepatinka. Padėtis pasikeičia, kai berniukas susipažįsta su kaimynų dukra Lile ir įžengia į jos laimingos vaikystės pasaulį. Sulig kiekvienais metais, sulig kiekviena Kupo vasaros viešnage jų draugystė stiprėja – nekalti vaikiški žaidimai virsta nuvogtais bučiniais ir romantiškais jaunuolių meilės lūkesčiais.
Prabėga dvylika metų, ir Lilė sėkmingai įgyvendina savo didžiausią svajonę – tampa biologe ir įkuria laukinių gyvūnų prieglaudą, o Kupas, pardavęs Niujorke privataus detektyvo verslą, grįžta į ūkį padėti silpstantiems seneliams. Artimųjų žvilgsnis krypsta į šią puikią porą, kuriai po virtinės metų taip nelengva susivokti jausmuose, tačiau bėda juodu suartina: Lilės prieglaudą staiga užgriūva dideli nemalonumai, ir daugelio žmonių gyvybė atsiduria pavojuje.

Aš manau:

Šiomis karštomis pavasario dienomis aš su malonumu perskaičiau šią knygą. Kaip ir visos Sandros Brown knygos knygos ši nėra išskirtinė ir dvelkia švelnumu, meile, romantika, bei turi detektyvinio prieskonio.

Lilės ir Kupo meilės istorija gyvavusi dešimtį metų, neišblėsusi, galbūt netgi labiau sustiprėjusi ir subrendusi. Lilei iškyla pavojus ir tai dar labiau juos abu suartina.

Šiandien visai nenoriu daugžodžiauti apie šią knygą, tiesiog miela meilės istorija ir tiek. Ji nebus Jūsų metų knyga ir nepaliks gilaus įspūdžio, tačiau maloniai nuteiks skaitymo metu.

Autorė:

Nora Roberts šeimoje jauniausia iš 5 vaikų, turi 4 brolius. Baigusi katalikišką mokyklą, ištekėjo, persikėlė gyventi į Keedysville miestelį Merilando valstijoje. Nora dirbo advokato sekretore. Gimus sūnums Roberts, namuose liko juos auginti, buvo namų šeimininkė. 1979 m. vasario mėnesio pūga paskatino imtis kūrybinės veiklos, pradėjo rašyti užrašų knygutėje vieną iš istorijų – taip gimė Irish Thoroughbred. Pradžioje leidyklos nespausdino rankraščių. 1981 metaisSilhouetter išspausdino pirmąją Noros knygą – Airių Grynakraujis.

  • Vertinimas: 8/10
  • Puslapių skaičius: 463psl
  • Išleido: Jotema, 2010m
  • Knyga: bibliotekos
  • Perskaityta: 2012.05.24
  • Originalus pavadinimas: Black Hills
Reklama
 
 

Žymos: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: