RSS

Karin Slaughter “Aklumas“

29 Bir

Anotacija:

Mažutis Pietų miestelis paralyžiuojamas, kai randama nužudyta jauna koledžo dėstytoja. Tokio pasibaisėtino nusikaltimo miestelio pediatrė ir koronerė Sara Linton dar nėra regėjusi – bet tik atlikus skrodimą iš tikrųjų paaiškėja, koks sumanus ir siaubingas yra žudikas.

Buvęs Saros vyras – policijos viršininkas Džefris Toliveris – vaikosi nesugaunamąjį nusikaltėlį, o Lena Adams – aukos sesuo ir vienintelė moteris detektyvė apygardoje – prisiekia asmeniškai atkeršyti. Tačiau kai makabriškai nukryžiuojama antra vietos moteris, pasitvirtina didžiausios jų baimės: tarp jų siaučia maniakas. Surasti žudiką gali padėti tik Sara. Jos praeityje glūdinti paslaptis turi nuplėšti gudraus psichopato kaukę… arba pražudyti ją pačią.

Aš manau:

Matyt romanų mylėtoja greit taps detektyvų gerbėja. Iš pradžių žavėjo „Chirurgas“ , o dabar „Aklumas“ ėmė ir įtraukė nuo pirmų puslapių. Rekomenduoju iš didžiosios R, jei norit trupučio šiurpuliukų, tamsos baimės ir painios istorijos.

Kaip visada „Alma littera“ pasiūlo puikių knygų sąrašą ir kurio galime pasirinkti knygas. Šį kartą rinkausi „Aklumą“ nes tikėjausi kažko labai gero ir nuojauta manęs neapvylė. Knyga mane pasiekė sunkiai, bet buvo verta laukti.

Pradėjusi skaityti, negalėjau paleisti jos iš rankų, buvo labai įdomu kaip toliau klostysis veiksmas, skaičiau net darbe (tikiuosi mano vadovas neskaito šito blog‘o :]).

Labai patiko, kad knyga buvo grynai detektyvinio pobūdžio su silpna meilės istorijos gija, kuri klostėsi šalia pagrindinės istorijos. Kažkaip nenoriu daug išduoti apie knygos siužetą, nes noriu kad patys patirtumėt skaitymo malonumą, bet gal galiu trumpai papasakoti :] Lena ir Sibilė dvynės, tačiau visiškai skirtingos, aišku jos myli viena kitą be galo, tačiau jų gyvenimo pobūdžiai skiriasi. Kai nužudoma Sibilė Lena prisiekia pati pagauti nusikaltėlį ir atkeršyti už seserį. Sara pagrindinė knygos veikėja, nes apie ją sukasi visi nužudymai ir jos praeitis slepia baisų nusikaltimą, kuria padėtų iššifruoti ir šiuos nužudymus. Džefris Saros buvęs vyras, vis dar ją myli, tik padarė klaidą ir ją prarado. Jis policijos viršininkas Lenos šefas.

Dar galiu pasakyt kad labai patiko viršelis, jis tikrai atkreipia akį. Ši knyga pas mane ilgai lentynoje negulės, nes jau daug žmonių pareiškė norą ją paskaityti. Pirmasis bus mano tėtis, taip pat detektyvų mėgėjas.

Labai laukiu ir tikiuosi, kad Alma litera išleis ir kitas šios serijos knygas.

Autorė:

41-erių metų amerikiečių rašytojos Karin Slaughter pavardė išvertus iš anglų kalbos reiškia “žudynės”, todėl ji atrodo puikiai tinka rašyti tokio tipo detektyvines knygas, kaip “Aklumas”.

Apie autorę ir jos darbus galite paskaityti čia (http://en.wikipedia.org/wiki/Karin_Slaughter)

Knygų serija:

 • Aklumas
 • Kisscut
 • A Faint Cold Fear
 • Indelible
 • Faithless
 • Beyond Reach
 • Vertinimas: 10/10
 • Puslapių skaičius: 463psl
 • Išleido: Alma littera, 2012m
 • Knyga: nuosava
 • Perskaityta: 2012.06.27
 • Originalus pavadinimas: Blindsighted
Reklama
 
 

Žymos: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: