RSS

Barbara Delinski “Trys Norai“

12 Lie

Anotacija: Tokia mintis šmėsteli mažo miestelio padavėjai Brijai, kai ji pabunda ligoninėje po avarijos. Siaučiant pūgai mažo miestelio naujakurys Tomas Geitsas partrenkia keliu einančią Briją. Per plauką likusi gyva mergina prabunda jausdama, kad jai padovanota ne tik antra galimybė gyventi, bet ir trys norai, kurie gali išsipildyti…

Vos pramerkusi akis Brija išvysta savo slaptą simpatiją Tomą Geitsą, kuris nė akimirką nesitraukė nuo ligonės. Pamažu jųdviejų draugystė išaugina sparnus ir virsta gražia meile…

Brija ir Tomas stengiasi gyventi taip, kad išsipildytų visi jų širdžių troškimai. Tačiau net ir gražiausi norai reikalauja pasiaukojimo ir rizikos, apie kurią juodu nė neįtarė…

Aš manau: 

KĄ JŪS DARYTUMĖTE JEI BŪTŲ LEMTA IŠSIPILDYTI TRIMS JŪSŲ NORAMS?

Kokie būtų mano trys norai? Tikrai nežinau, per daug sunku sugalvoti. O ką manote Jūs? Kokie  būtų Jūsų trys patys paskutiniai norai?

 Įdomi knyga. Iš pradžių maniau, kad tai bus eilinis meilės romanas su saldžia ir gražia pabaiga, tačiau kuo toliau skaičiau tuo labiau daugėjo dalykų, kuriuos reikėjo apmąstyti ir suvokti. Aišku aš suprantu, kad tai tik autorės bandymas parašyti kitokią knygą, ne meilės romaną.

Pagrindinė veikėja šiek tiek erzinanti persona. Aišku ją gyvenimas nuskriaudė, tačiau galėtų, bent kartą imti ir paklausyti kitų žmonių, kurie mąsto logiškai. Pirmas jos noras buvo apsurdiškas, antras suprantamas ir gal pateisinamas, o trečiasis teisingas, tik nevisiškai, nes nepagalvojo, kas ir kaip bus toliau. Bri galvojo tik apie šią minutę, o ne apie tolimesnį Tomo gyvenimą ir jo laukiančius sunkumus. Na bent man viskas taip pasirodė.

Knygos pabaigoje verkiau, bet net nežinau kodėl. Gal dėl emocijų antplūdžio ir mąstymo, kas būtų jei būtų…

Romantikos ir meilės gerbėjos, pulkite skaityti šią knygą, nes ji kaip tik Jums, man trūko trupučio logikos. Na gal aš dabar labiau myliu detektyvus, o ne meilės romanus.

Autorė: Barbaros Delinski kūriniai nuolat papuola į “New York Times“ labiausiai skaitomų knygų sąrašą. Ji pelnytai laikoma meilės romanų karaliene.

  • Vertinimas: 7/10
  • Puslapių skaičius: 336psl
  • Išleido: Alma littera, 2010m
  • Knyga: bibliotekos
  • Perskaityta: 2012.07.08
  • Originalus pavadinimas: Three Wishes
Reklama
 
 

Žymos: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: