RSS

Tess Gerritsen “Mefisto klubas“

14 Lie

Anotacija: Kalėdos atneša į Bostoną ne džiaugsmą, o siaubą. Jų išvakarėse Bostono teismo medicinos ekspertė Mora Ailz ir detektyvė Džeinė Ricoli iškviečiamos į aplūžusį namą, kuriame buvo žiauriai nužudyta moteris. Ant sienos veidrodiniu būdu krauju lotyniškai užrašyta: Aš nusidėjau.

Antras moters kūnas randamas ant Biken Hilo kalvos, prie pat “Mefisto klubo“ vadovo namų. Tai slapta draugija, savo gyvenimą paskyrusi blogiui tyrinėti. Ant durų vėl išbraižyti senoviniai simboliai.

Su tokiu šiurpinančiu siaubu Bostono policijos departamentui dar neteko susidurti. Ir vienintelis Moros Ailz kelias jį įveikti – kreiptis į žmones, kurie sakosi nusimaną apie patį šėtoną.

Aš manau: Įsitikinau, kad ši autorė man labai labai patinka. Knygą nusipirkau sekmadienį, galvojau po truputį paskaitinėsiu visą ateinančią savaitę važinėdama į darbą, bet deja…sekmadienio vakarą ji buvo baigta. Kai paimi šią knygą į rankas, ji tave įtraukia ir nepažeidžia, su knygomis tai būna dažnai, tačiau kiekviena jų tai padaro skirtingai, viena švelnumu ir meile, kita siaubu ir baisumais. Tess Gerritsen knygos yra antrojo varianto. Jos parašytos taip įtikinamai, kad imi galvoti apie tai kas būtų jeigu būtų…

Anotacijoje aiškiai aprašomas knygos veiksmas, tad aš labai nesiplėsiu tame.  Tik pastebėsiu, kad autorė labai išmoningai sugalvoja visas kraupias scenas. Iš tiesų, kai pagalvoji, tai supranti, kad pasaulyje vyksta tokie dalykai ir tokios žmogžudystės, tik mes arba nesidomime ar mažai apie tai girdime.

Mefisto klubas yra šeštoji Rizzoli/Isles knygų serijos knyga. Šios serijos knygų skaičiau jau nemažai ir dabar laukiu kitų, kad galėčiau toliau pratęsti šį skaitymo malonumą.

Autorė: Daugiau informacijos apie autorę galite rasti čia

 • Vertinimas: 10/10
 • Puslapių skaičius: 352psl
 • Išleido: Jotema, 2011m
 • Knyga: nuosava
 • Perskaityta: 2012.07.08
 • Originalus pavadinimas: The Mephisto Club
Reklama
 
 

Žymos: , , ,

1 atsakymas į “Tess Gerritsen “Mefisto klubas“

 1. Amber

  2013-06-10 at 17:17

  Labas, aš taip pat esu šios rašytojos gerbėja 🙂 Esu perskaičiusi pirmas penkias jos medicininių trilerių iš (Ricoli ir Ailz), chirurgą, pameistrį, nusidėjėlę, dvynes bei dingusias. Šiuo metu esu nusipirkusi tyliąją, tačiau pastebėjau, jog prieš šią knyga yra dar trys mano neperskaitytos, todėl tyliąją trumpam padėjau į šalį, kol perskaitysiu tas tris. Nes norisi sekti ne tik žinias apie teisėsaugą ir mediciną, bet ir Ricoli ir Ailz asmeninių gyvenimų peripetijas 🙂

   

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: