RSS

Steve Harvey, Dennen Millnex “Ko nori vyrai“

01 Rgp

Anotacija: 

Šią šmaikščią, tiesą rėžiančią knygą svarbu perskaityti, jei jus domina, kodėl vyrai būna neištikimi ir kas „užveda“ vyrus, kaip nusipelnyti pagarbą ir elgtis su mamytės sūneliais, kaip gauti žiedą ir pagaliau laimėti didžiajame santykių žaidime.

Aš manau:

Draugas padovanojo šią knygą per Kalėdas kaip pokštą ir tik dabar aš prisiruošiau ją paskaityti. Na sakyčiau tokia įdomi ir “keista“ knyga. Beje tai pirma mano skaityta tokio tipo knyga, aš kažkaip nesu linkusi gilintis į vyrų ir moterų tarpusavio santykius ir manau, kad pakankamai gerai žinau ko nori vyrai :]

Tai va ši knyga gana šmaikščiai nagrinėja (?) ko nori vyrai. Patikslinu šitą (?) nagrinėja gal ir nelabai tam tinka. Šie du autoriai išsako savo mintis tema Ko nori vyrai. Skaitydama susidariau įspūdį, kad ši knyga labiau apie tai ko nori autoriai, o ne ko apskritai nori vyrai.

Šioje knygoje nesužinojau galima sakyti nieko naujo. Vietomis ji tikrai juokinga, tačiau nemanau, kad vertėjo ją rašyti, nes šiais laikais visi kas netingi rašo knygas ir šia tema knygų jau yra prikurta pakankamai ir visi gina savo tiesas, kas nėra vienareikšmiškai apsprendžiama, nes abi pusės teigia kad žino ko nori kita pusė. Na žodžiu gana paini sistema :]

Labai gali būti, kad aš nesupratau šios knygos esmės :]

Autoriai:

Amerikietis Stivas Harvis, estrados komikas bei populiarios radijo laidos vedėjas, nė nesuskaičiuotų, kiek įspūdingų moterų jis sutiko per daugelį savo veiklos metų. Tai moterys, kurios vienu metu sugeba vadovauti smulkiam verslui, tvarkyti namus, auginti tris vaikus ir pirmininkauti bažnyčios komitetui. Tačiau susidūrusios su vyrais jos nemoka suprasti, kuo šie gyvena. Kodėl? Autorius surinko pakankamai vertingos informacijos, kad galėtų jums atskleisti vyriško mąstymo esmę.

  • Vertinimas: 6/10
  • Puslapių skaičius: 200psl
  • Išleido: Alma Littera, 2010m
  • Knyga: nuosava
  • Perskaityta: 2012.07.24
  • Originalus pavadinimas: Act Like A Lady Think Like A Man
Reklama
 
 

Žymos: , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: