RSS

Tess Gerritsen “Gravitacija“

01 Rgp

Anotacija:

Jaunai NASA astronautei gydytojai Emai Vatson tenka kovoti su kosmose besidauginančiu mirtinu mikrobu. Mėginimas gelbėtis baigiasi katastrofa: NASA erdvėlaivis sudūžta, o kosminė stotis lieka pavojingai apgadinta. Ema stengiasi suturėti mirtiną mikrobą, o jos artimieji Žemėje lenktyniauja su laiku, skubėdami sugrąžinti astronautę iš kosmoso. Bet gelbėjimo operacijos nebus. Užkratas dabar graso ir Žemės gyventojams, tad stotyje paskelbiamas karantinas ir astronautai paliekami įstrigę orbitoje…

Aš manau: 

Kitokia, nei prieš tai mano skaitytos Tess Gerritsen knygos. Tokia tikrai visiškai kitokia, net nesitikėjau, kad ši autorė galėtų rašyti ir apie tokius dalykus, visada maniau, kad ji rašo tik apie žmogžudystes ir panašius nusikaltimus, o ne apie kosmosą ir įvairias gyvybės formas.

Kaip jau supratote šią knygą pirkau nepaskaičiusi jos anotacijos. Tiesiog turiu norą sukaupti visas Tess Gerritsen knygas.

Iš pradžių man “Gravitacija“ buvo visiškai neįdomi, netgi turėjau prisiversti ją skaityti, tačiau įvyko kažkoks lūžis ir ji mane sudomino, įsijaučiau į istoriją, į išgyvenimus. Gaila buvo skaityti apie meilę ir pasiaukojimą negalvojant apie nieką kitą tik apie mylimą žmogų. Gaila buvo mirusiųjų. Iš tikrųjų skaitydama galvojau, kaip “aplaidumas“ ir “išsiblaškymas“ gali pakenkti kitiems žmonėms, iki kokios katastrofos tai gali atvesti. Ir kokius sprendimus turi priimti valdžia, kad jie būtų teisingi. Apie tai verta pamąstyti, nors ši knyga nėra viena iš tų kurios kelia susimąstymą.

Tikrai nemažai sužinojau apie NASA ir panašius dalykėlius, gerai, kad šios knygos gale yra žodynėlis padedantis susigaudyti visuose tuose terminuose, kurie yra vartojami knygoje.

Autorė:

  • Vertinimas: 9/10
  • Puslapių skaičius: 368psl
  • Išleido: Jotema, 2011m
  • Knyga: nuosava
  • Perskaityta: 2012.07.25
  • Originalus pavadinimas: Gravity
Reklama
 
 

Žymos: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: