RSS

Tess Gerritsen “Relikvija“

11 Kov

Anotacija:

Ilgus metus puikiai išsilaikiusi mumija gulėjo užmiršta dulkiname Krispino muziejaus rūsyje Bostone. Pavadinta Ponia X, neseniai atrasta mumija, sprendžiant iš visko, yra senovės Egipto relikvija. Tačiau medicinos ekspertė Mora Ailz atranda kūne makabrišką pranešimą – šiurpinantį įrodymą, jog šis „tūkstantmetis“ reliktas yra šių dienų žmogžudystės auka. Kai aptinkami dar dviejų moterų ne mažiau šiurpūs palaikai, Morai ir Bostono žmogžudysčių skyriaus detektyvei Džeinei Ricoli paaiškėja, kad tai maniako darbas. Mora ir Džeinė turi išnarplioti iškrypėlio žudiko žaidimą, kol žudikas Archeologas nepapildė savo siaubingos kolekcijos dar viena kraupia relikvija.

Aš manau:

Tess man tapo viena mėgstamiausių rašytojų, todėl galit įsivaizduot kaip buvo liūdna, kai negalėjau nuvykti į Knygų Mugę ir su ja susipažinti… Tikrąja ta žodžio prasme verkiau.

“Relikvija“, tai dar viena mano itin sėkminga pažinti su šia autore. Net nepastebėjau, kaip greitai pralėkė laikas laikant šią knygą rankose.

Knygos siužetas supažindina mus su viena mano mėgstamiausių senovės valstybių Egiptu.  Mokykloje per istorijos pamokas, tiesiog ryte rydavau skyrius apie senovės Egiptą. Turėjau labai gerus istorijos mokytojus, kurie papasakojo daug įdomių dalykų apie mumifikavimo procesą, todėl ši knyga man buvo itin miela širdžiai. Leido prisiminti senus mokyklos laikus.

Knygoje sutinkame mums jau pažįstamas veikėjas Morą ir Džeinę, kurios vėl kartu stengiasi išnarplioti šiurpią paslaptį apie Ponią X. Kuo toliau į knygą, tuo tamsiau ir tuo šiurpesnės paslaptį ima lįsti į paviršių.

Bendras vertinimas toks: Knyga labai labai labai patiko, sudomino ir įtraukė iki pačio paskutinio puslapio. Maniau, kad teks nubraukti ašarą, kaip baigiau skaityti ir ne todėl, kad knyga baigėsi liūdnai, o todėl, kad norėjau DAR. Laukiu kol vėl į rankas paklius kokia nors šios autorės knyga.

  • Vertinimas: 10/10
  • Puslapių skaičius: 304psl
  • Išleido: Jotema, 2012m
  • Knyga: iš bibliotekos
  • Perskaityta: 2013.01.20
  • Originalus pavadinimas: The keepsake

 

Reklama
 

Žymos: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: