RSS

Jean Sasson “Princesės Sultanos dukterys“

17 Kov

Anotacija:

Princesė Sultana, viena iš dešimties Saudo Arabijos karališkosios šeimos dukterų, turėjo milijoną dolerių grynaisiais ir gyveno rūmuose. Tačiau jai grėsė pavojus būti nukirsdintai ar įkalintai iki gyvos galvos už tai, kad papasakojo savo istoriją itin populiaria tapusioje knygoje „Princesė: visa tiesa apie gyvenimą po skraiste Saudo Arabijoje“ – skandalingiausioje istorijoje apie seksualinę prievartą, smurtą ir barbariškas apeigas, kurioms pasmerkiamos jos gimtinės moterys.

Vis dėlto ji toliau demaskuoja gyvenimą po skraiste kraują stingdančiais, nepaprastai įdomiais pasakojimais apie dvi jaunas savo dukras. Viena išdrįsta užmegzti griežtai draudžiamus intymius santykius. Antra tampa religine fanatike, pasiryžusia sugriauti viską, dėl ko grūmėsi jos motina.

Princesė Sultana atskleidžia ir šiurpų savo aplinkos moterų gyvenimą. Jos parduodamos į suguloves, o vos sulaukusios lytinės brandos verčiamos tekėti. Prasikaltusi vyrui moteris net gali žūti nuo savo sutuoktinio rankos  – įstatymai to nedraudžia. Knyga sukrečia, atskleisdama vyrų tironiją, sutryptą meilę ir mums visiems gresiantį pavojų…

Aš manau: 

Istorija apie Princesę Sultaną ir jos šeimą tęsiasi toliau. Šioje knygoje susipažįstame su princesės dukterimis, kurios skiriasi, kai diena ir naktis. Viena mergaitė maištinga kaip ir jos mama, kita religinė fanatikė, kuri kovoja už tai, kam priešinasi jos mama. Jaunesnioji Sultanos dukra pritaria tam ,kad moteris turi paklusti vyrui ir tapti jo verge..

Kaip ir pirmoje knygoje, šioje taip pat aprašomi šiurpūs poelgiai su moterimis, kurie nėra smerkiami, o kaip tik palaikomi. Knygoje rasite šiurpą keliančią istoriją apie viena iš princesės seserų, kurią suluošino jos vyras.

Iš tikrųjų paskaičius šias kelias knygas, supratau, kad man nepatinka tokios istorijos ir man pilnai užtenka poros tokių knygų per metus… Mieliau rinksiuosi kitokio tipo knygas, nes šios sukelia daugybę prieštaringų jausmų.

  • Vertinimas:7 /10
  • Puslapių skaičius: 264psl
  • Išleido: Alma littera, 2012m
  • Knyga: iš bibliotekos
  • Perskaityta: 2013.02.05
  • Originalus pavadinimas: Princess Sultanas daughter
Reklama
 
 

Žymos: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: