RSS

Karen Rose “Suskaičiuok iki dešimties“

27 Vas

Vertinimas:8 /10
Puslapių skaičius: 504psl
Išleido: Alma littera, 2010m
Knyga: nuosava (iš knygos.lt)
Perskaityta: 2014.02.23
Originalus pavadinimas: Count to ten

Viršelis:

Paaiškėjus, kad keli iš eilės gaisrai susiję su žmogžudystėmis, į porininkus leitenantui Ridui Solidėjui paskiriama detektyvė Mija Mičel. Ridas, ilgus metus dirbęs ugniagesiu ir jau spėjęs tapti Gaisrų tyrimo tarnybos pareigūnu, pirmąkart susiduria su padegėju ir žudiku maniaku. Negana to, jo naujoji porininkė dar neatsigavusi po asmeninių sukrėtimų. Ridas abejoja, ar Mija jau pasiruošusi grįžti tarnybon.

Tačiau gaisrų bangai augant, Mijai ir Ridui nelieka kitos išeities, kaip tik peržengti per savo baimes ir imtis darbo. Juolab kad kiekvieną kartą piktadarys lošia vis drąsiau ir kelia vis didesnę grėsmę žmonėms, kuriuos Ridas ir Mija myli…

Ieškant padegėjo maniako, tarp Rido ir Mijos netikėtai užsimezga keistas ryšys. Galbūt tyrimas padės šiems žmonėms įveikti praeities šmėklas ir vėl į širdį įsileisti meilę?

Aš:

Tai jau antroji mano perskaityta šios autorės knyga, kuri kaip ir pirmoji paliko gerą įspūdį. Aišku detektyvas ne toks stiprus , kokius rašo Tess Gerritsen, tačiau visgi jis man patiko ir neprailgo.

Žudiko neatspėsite tikriausiai iki pačios knygos pabaigos, nes autorė sąmoningai vengia supažindinti su juo, kad išlaikytų reikiamą įtampos lygį. Jo portretas ir gyvenimo istorija piešiami tikrai kraupiai, todėl ir jo žudymo būdai nėra labai “malonūs ir švarūs“.

Mija ir Ridas rutuliojo savo pažintį labai palengva, nes kiekvienas iš jų turėjo asmeninių sukrėtimų. Mija išgyveno savo ir partnerio sužeidimą, Ridas žmonos netektį ir dukros užauginimą, kaip vienišas tėvas, tačiau galiausiai tavo tikrai gerais porininkais.

Tai nėra labai kraupus ir šiurpus detektyvas, todėl labai tinka sekmadienio skaitiniams.

Reklama
 

Žymos: , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: