RSS

Kiersten White “Paranormalūs“

28 Vas

Vertinimas:7/10
Puslapių skaičius: 336psl
Išleido: Alma littera, 2012m
Knyga: nuosava (iš Vagos knygyno)
Perskaityta: 2014.02.09
Originalus pavadinimas: Paranormalcy

Viršelis:

Keista: nors dirbo Tarptautinėje kovos su antgamtinėmis būtybėmis agentūroje,  Evė visuomet laikė save paprastu žmogumi – kaip visi. Nežiūrint to, kad geriausia jos draugė yra undinė, buvęs vaikinas – elfas, ji įsimylėjusi pavidalą keičiantį gražuoliuką ir vienintelė gali matyti kiaurai antgamtinių būtybių apžavus. Vis tiek: ji – kaip visi.

Tik dabar antgamtinės būtybės netikėtai ėmė žūti viena po kitos, o Evės sapnai pilni pamėkliškų balsų ir paslaptingų pranašysčių. Netrukus Evė supranta, kad tarp išskirtinių jos gebėjimų ir staigių mirčių yra ryšys. Negana to, būtent apie ją sukasi Tamsiųjų elfų pranašystė, grasinanti visų antgamtinių būtybių sunaikinimu.

Ar paprastai merginai to ne per daug?

:

Ir štai vėl trilogija… Nesiseka gi man man su jomis, nes Lietuvoje pakankamai lėtai išvertinėja knygas, todėl 100%, kad būsiu apie šią knygą pamiršus, kai į mano rankas pateks paskutinė dalis.

Taigi yra trys dalys:

  • Paramormalcy (Paranormalūs)
  • Supernaturally (Supernatūralūs)
  • Endessly (Lietuvoje dar nėra)

Sakyčiau labai paprasta ir lengva knyga apie paranormalius padarus (elfai, vilkolakiai, raganos, vampyrai). Pakankamai standartinė ir nieko naujo nepapasakojanti, nors gal meluoju, nes  šiek tiek nustebino, pusiau vandenis pusiau žmogus padaras, kuris buvo aprašytas tikrai labai gražiai.

Evė kaip pagrindinė knygos herojė man nelabai patiko, nes atrodė silpna, nors ir dirba TKABA nuo aštuonerių. Norėtųsi stipresnės ir labiau valingos pagrindinės veikėjos.

Antros dalies pirkti kaip ir nežadu, nebent rasiu už 13.5lt kiek man ir kainavo pirmoji knyga, nes lentynos namie neguminės (o gaila) ir deja visos knygos ten netelpa, o pardavinėti jų aš nenoriu…

Reklama
 

Žymos: , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: