RSS

Aimee Agresti “Nušvitusioji“

01 Kov

Nušvitusioji

Vertinimas:10/10
Puslapių skaičius: 511psl
Išleido: Obuolys, 2012m
Knyga: nuosava (iš knygos.lt)
Perskaityta: 2014.02.21
Originalus pavadinimas: Illuminate. A Gilded Wings Novel. Book One

Viršelis:

…ir Heiven Tera, „pilka pelytė“ iš priemiesčio mokyklos. Heiven jaučiasi tarsi laimėjusi loteriją, kai sužino, kad su dar dviem geriausiais moksleiviais, bičiuliu Dante ir moksliuku Lensu, yra atrinkta atlikti praktiką prestižiniame Leksingtono viešbutyje Čikagoje. Keista tik, kad ši penkerių griovyje rasta ir savo praeities nežinanti našlaitė negali prisiminti, jog būtų siuntusi prašymą ar pildžiusi kokią anketą… Valdomas stulbinamos gražuolės Aurelijos Braun ir kvapą gniaužiančio vadybininko Lušeno Grouvo, Leksingtonas yra „karščiausia“ Čikagos vietelė, kurioje merginai netrukus tampa karšta kaip pragare jau vien todėl, kad įsimyli Lušeną. Heiven supranta, jog meilė gali būti pavojingesnė už blogį, o grožis dažnai slepia juodas paslaptis.

 

Aš:

– Žinai, jaunystė yra neįveikiama,- atsiduso ji.- Didžiausia tragedija, kokia gali ištikti, tenkintis nuobodžia jaunyste.

Vauuuu . Labai labai patiko. Dabar bandysiu paaiškinti kodėl.

  1. Labai patiko trys pagrindiniai veikėjai: Heiven, Dantė ir Lensas. Visi trys tikros pilkos pelytės (viena pelytė homoseksualas), kurios gavo labai puikų šansą patekti į patį geriausią viešbutį – Leksingoną, kur galės išmokti naujų dalykų, bei gauti geras rekomendacijas stojimui į koledžą.
  2. Lušenas… Jis aprašytas taip žavingai, kad būtų galima jį suvalgyti. Jums nebūna taip, kad kyla begalinis noras susipažinti su kokiu nors knygos personažu? Man būna… Ir dažnai.. Ech…
  3. Aurelija, kieta ir valdinga viešbučio savininkė. Pamiršau pridurti, kad ji taip pat ir nepaprastai žavinga. Galėtų būti kiekvienos merginos idealu ir tobulu pavyzdžiu. Deja juodos sielos, net po gražia kauke nepaslėpsi.
  4. Viešbučio išorė ir vidus piešiami, taip žavingai, kad beskaitydamas užsinori pasėdėti ant minkštasuolio, po milžinišku stoglangiu.
  5. Toliau tęsiu pagyras Obuolio leidyklai kuri išvertė šią knygą. Puslapiai ir šrifto dydis tobuli. Knyga atrodo tokia plona ir gležna, o slepia net 500 puslapių. Šrifto dydis ir tarpai tarp eilučių tokie nedideli, jog net keista, kad tikrai šią knygą išleido Obuolys.

Ir vėl, tai knygų serija, net neaišku ar trilogija ar bus ir daugiau, nes kol kas parašytos tik pirmosios dvi: Illuminate ir Infatuate. Netgi galvoju, kad reikėtų antrą dalį skaityti angliškai, nes negaliu sulaukti kol ji bus išleista lietuviškai.

Patariu griebti šią knygą tiems kurie mėgsta fantasy knygas, nes šiuo metu Knygos.lt ją pardavinėja už 10lt. Aš pirkau už daug daugiau ir  nesigailiu.

Reklama
 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: