RSS

Rainbow Rowell “Fangirl“

22 Rgp

FANGIRL_CoverDec2012

Vertinimas:10/10
Puslapių skaičius: 445psl
Išleido: St. Martin’s Press , 2013
Knyga: el.knyga anglų kalba
Perskaityta: 2014 rugpjūtis
Originalus pavadinimas: Fangirl

 

Autorė:
Rainbow Rowell gyvena Nebraskoje su vyru ir dviem sūnumis. Laisvalaikiu mėgsta skaityti komiksus, planuoti keliones į Disnėjaus pasaulį ir ginčytis dėl beprasmiškų dalykų.
Kitos šios autorės knygos:
1. Landline (2014)
2. Attachments (2011)
3. Eleanor&Park (2012)

 

Veikėjai:
Kat. Sunkiai išgyvenusi mamos išėjimą Kat pasinėrė į Simon Snow istorijų rašymą, bendravimą forumuose, bei susitikimus knygų išleidimo proga. Ji pasinėrė taip stipriai, kad visiškai pamiršo apie išorinį pasaulį ir apie kitokį laiko leidimą nei buvimas fane.
Atėjus metui stoti į koledžą ji neįsivaizdavo, kad dvynė sesuo pasirinks gyvenimą su kita mergina, o ne su ja ir jai teks vienai nerti į naują ir nepažintą pasaulį, kuris ją taip stipriai gąsdina.

Wren. Kat dvynė sesuo, kuri užsimanė nepriklausomybės, todėl atėjus metui stoti į koledžą nesutiko gyventi su Kat viename kambaryje. Negana to atrodė, kad ji visaip stengiasi atsiriboti nuo sesers, tėčio, bei visų jų problemų, todėl susidėjo su vakarėlių draugais ir įniko į alkoholį, bei kvaišalus.

Levi. Ponas Šypsausi Plačiai . Tikriausiai dar niekada neskaičiau apie tokį laimingą ir pozityvų žmogų kaip Levi. Jis beveik viską sutinka su plačia šypsena ir gebėjimu įžvelgti kažką gero.
Jis visada padeda Kat, bei stengiasi su ja bendrauti nors ji nėra pats komunikabiliausias žmogus.

Reagan. Naujoji Kat kambario draugė, kuri neatrodo labai miela ir draugiška, nes net keletą mėnesių nesiteikia bendrauti su Kat daugiau negu ištardama „Labas“. Tačiau man pasirodė, kad ji slepia save po nedraugiškumo kauke, nes vos tik Kat prireikia jos ji visada padeda. Reagan padeda mokytis netgi Levi, nors turi daug savų reikalų, darbų bei mokslų.

d20435ad9141ea7bda6d1f9ddb6ea09eSiužetas ir veiksmas :
Mama išėjo ir paliko Kat ir Wren gyventi su tėčiu, kai jos buvo dar visai mažos. Sunkiai ištverdamos šį periodą jos pasinėrė į istorijų apie Simon Snow rašymą (ar man vienai atrodo, kad Simon Snow yra Haris Poteris?), kas joms ir padėjo užsimiršti ir išgyventi skaudžiausią įvykį gyvenime.
Wren pavyko išsikapstyti, deja Kat liko įstrigusi įsivaizduojamam pasaulyje ir visai pamiršo kaip reikia bendrauti su kitais žmonėmis, apart šeimos, bei internetinių draugų.
Netgi išsikrausčius gyventi į bendrabutį Kat neprisivertė susirasti valgyklos (baisiai keista) ar nueiti į bent vieną vakarėlį. Ji ir toliau perdėtai jaudinosi dėl savo tėčio ir gyveno savo kambaryje rašydama istorijas apie Simon Snow. Gerai, kad bent į paskaitas eidavo…

Apibendrinimas:
Tokia gera ši knyga buvo, kad šiuo metu vis dar jaučiu *knygines pagirias. Tikriausiai imčiau ir skaityčiau šią knygą vėl ir vėl ir vėl, tačiau reikia duoti šansą ir kitoms.
Štai pavyzdžiai „Eleanor and Park“ pradėjau skaityti, tačiau mečiau ties 20psl, nes visiškai nesudomino ji manęs, o „Fangirl“ buvo įdomi nuo pirmo puslapio, todėl labai nenorėjau, kad ji baigtųsi.
Reikės duoti šansą ir kitoms šios autorės knygoms, nes „Fangirl“ privertė mane dar ilgai apie ją gavoti.

*knyginės pagirios


Fun Fact: Ilgą laiką galvojau, kad Rainbow Rowell yra vyras, nes man pasirodė vyriškas šis vardas, kol vieną dieną Goodreads pamačiau autorės nuotrauką…ups…

Reklama
 

Žymos: , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: