RSS

Jamie Mcguire “Beautiful oblivion“

01 Rgs

JMC_BeautifulDisaster_Cover-e1333664180331Vertinimas:10/10
Puslapių skaičius: 337 psl
Išleido: Atria books , 2014
Knyga: el.knyga
Perskaityta: 2014  rugpjūtis
Originalus pavadinimas: Beautiful Oblivion

Autorė:
Jamie McGuire gimė Tulsoje. Ji mokėsi Šiaurės Oklahomos koledže, Centrinės Oklahomos universitete ir Austry technologijų centre, kur gavo rengenografijos diplomą.
Šiuo metu Jamie gyvena Enid su savo trimis vaikais ir vyrų, kuris yra tikras kaubojus.
Kitos šios autorės knygų serijos:
1) Beautiful
2) Providence
3) The Maddox brothers
4) Red Hill
5) Happenstance

https://www.goodreads.com/author/show/4464118.Jamie_McGuire

Veikėjai:
Cami. Mergina gyvenanti be tėvų pagalbos nuo tada, kai gavo teises, nes šeima niekada nebuvo jai parama ar prieglobstis. Ji kaip tik stengėsi pabėgti nuo jų kaip įmanoma greičiau, kad nereikėtų klausytis pastovių vaidų.

keep-calm-and-beautiful-oblivionTrentonas. Dar vienas Maddox’as. Dar vienas tatuiruotas blogiukas, turinti gilių nuoskaudų savo viduje. Po nelaimingo atsitikimo besimokant koledže jis viską metė ir persikėlė gyventi pas savo tėtį. Dirba tatuiruočių salone ir taupo nuosavam būstui.

Reagan. Geriausia Cami draugė, kambariokė ir bendradarbė. Ji kaip ir Cami kankinasi ir bando priimti geriausią sprendimą, o gal tiesiog išsirinkti geriausią vaikiną. Tačiau ne visada tolimas fantazijų objektas būna tas vienintelis. Kartais esantis šalia yra šimtą kartų geresnis.

Veiksmas:
Trentonas ir Cami vienas kitą pažįsta nuo pradinės mokyklos laikų, tačiau bendrauja mažai. Susitinka tik bare kuriame Cami dirba barmene. Tačiau vieną dieną viskas virsta aukštyn kojom. Cami „ant ledo“ palieka vaikinas atšaukęs jų savaitgalio kelionę. Malšindama liūdesį ji su Reagan sėdi bare kuriame dirba. Pamatęs ją liūdną ir vienišą Trentonas prisėda šalia ir nuo vieno vienintelio pokalbio prasideda jų draugystė, kuri kaip galvoja Cami neišaugs į nieką daugiau, nes ji turi vaikiną. Deja savo draugą ji mato labai retai, nes jis gyvena kitame mieste ir dirba itin slaptą ir sunkų darbą, kuris atima iš jo visą laiką, todėl Trentonas tampa Cami draugu su kuriuo ji praleidžia vis daugiau laiko. Ir draugystė darosi vis rimtesnė. Cami plėšosi tarp savo vaikino ir Trento ir nežino ką daryti toliau.

90adcc7351afd9104bd2d2053a17ab95

Trumpai:

Visi tikriausiai žino, kaip aš jaučiausi kai baigėsi Beautiful disaster ir galvojau, kad daugiau knygų nebus:

Jau rašiau, kaip beprotiškai aš laukiu šios knygos.

Net neturiu žodžių apsakyti, kaip stipriai man patinka ši Maddox’ų knygų serija ir kaip nekantriai laukiu, dar vieno brolio istorijos, kuri tikiu bus tokia pati puiki, pašėlusi ir intriguojanti kaip ir prieš tai buvusios. Kitas Maddox, bus Thomas ir jo istorija pasaulį planuoja išvysti 2015m.

Reklama
 

Žymos: , , , , , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: