RSS

Atsiliepimas: White Hot Kiss- Jennifer L. Armentrout

06 Vas

7f6ed38aa3f5dd6e078c44be9143b66fKnyga: el. Knyga/ anglų kalba
Perskaityta: 2015 sausis
Originalus pavadinimas: White Hot Kiss
Knygų serija: The Dark Elements
Žanras/rekomenduojama: Jaunimo literatura +16, dėl seksualinio turinio

 

Jennifer L. Armentrout tikra rašymo mašina. Trisdešimt ketverių metų rašytoja jau yra parašiusi apie 40 knygų, kurių dauguma sulaukė didelio pasisekimo. “White Hot Kiss” yra antroji mano perskaityta šios autorės knyga.

Layla pusiau demonė pusiau chimera, o tai yra keista, nes Wardenai (chimeros) ir demonai nesituokia ir negimdo vaikų. Jie yra didžiausi priešai. Todėl Layla yra išskirtinė – jos bučinys gali nužudyti kievieną padarą, kuris turi sielą, todėl ji norėtų būti tik paprasta mergina, kuri galėtų bučiuoti jai patinkantį vaikiną, „neištraukiant“ jo sielos. Taip pat ji gali „pažymėti“ demonus, kad Wardenai juos be vargo rastų ir nužudytų. Layla slaptas Wardenų ginklas prieš demonus.

f1878bf19c6fd64f942eee13810701f7Nuo septynerių metų Laylą augino Wardenai, kurie ne itin ją mėgo dėl demoniškosios jos pusės, nes Wardenai ir demonai, kaip jau minėjau, yra didžiausi jų priešai. Vienintelis Wardenas, kuriam rūpi Layla yra Zaynes, slapta Laylos meilė, tačiau jis į ją žiūri tik kaip į jaunesniąją sesutę.

Kai Laylai sukanka septyniolika metų pradeda vykti keisti dalykai – ją pradeda medžioti įvairiausių rūšių demonai, kurie lenda tiesiai iš pačio pragaro, kad tik ją surastų. Vieną dieną, kai ją užpuola itin stiprus demonas, pasirodo Roth‘as, Aukštesniojo lygio demonas, ir ją išgelbsti. O kas keisčiausia jis pradeda lankyti Laylos mokyklą ir nenuleidžia nuo jos akių.

Roth‘as pragaro princas, velnio numylėtinis, neturintis sielos. Tikriausiai patys suprantant, kur tai veda… Layla gali jį bučiuoti ir nenužudyti. Super seksualaus tatuiruoto blogiuko ir geros, Wardenų užaugintos, pusiau demonės dueta veda į tikrą sumaištį.

8740108

 

Ši autorė tikrai gali tapti viena mano mėgstamiausių, nes ši knyga buvo tikrai puiki. Romantika, seksualinė įtampa, kovos, demonai, tobulas Knyginis vaikinas ir įtemptas siužetas, tai viskas ko reikia, kad knyga „užkabintų“ ir nepaleistų iki paskutinio puslapio.

 

Reklama
 
 

Žymos: , , ,

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: